Aktuality

Výzva k soutěži

Restaurace Polanečka sídlící v naší obci vyhlásila soutěž v kreslení, malování, tvoření... s jarní či velikonoční tématikou a vyzývá žáky i děti z mateřské školy, aby se do této soutěže zapojily. Výherce čeká odměna!

Příloha k soutěži:

Příloha: 

Žádost o ošetřovné...

Vážení rodiče,

pokud si budete chtít podat na ČSSZ Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského /dětského zařízení (školy), zavolejte na tel. číslo 739 307 341 a domluvte si s ředitelkou termín schůzky.   

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY.

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, doporučení Ministra školství, mládeže a tělovýchovy a po dohodě se zřizovatele - Obcí Valašská Polanka je Mateřská škola Valašská Polanka od 17. 3. 2020 do odvolání uzavřena.

Od 17. 3. 2020 je uzavřena i školní jídelna - všechny děti mají odhlášenou stravu. 

O opětovném zahájení provozu MŠ Vás budeme včas informovat.

Ředitelka bude potvrzovat Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření mateřské školy v úterý 17. 3. v době od 9:00 do 11:00 hodin a ve středu 18. 3.  v době od 14:00 do 16:00 hodin.

 

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Vzhledem k epidemiologické situaci ve světě a zvyšujícím se počtem onemocnění COVID-19 vyzývá Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně všechna zařízení a provozovny pro výchovu a vzdělávání na území Zlínského kraje, aby do kolektivu nepřijímaly děti, žáky a studenty, kteří přijíždějí z regionů s výskytem onemocnění COVID-19 a po návratu je ponechaly po maximální inkubační dobu ( tj. 14 dnů po návratu z rizikových oblastí) v režimu domácí výuky = omluvená nepřítomnost z epidemiologických důvodů.

Obdobně je nutno přistupovat i k účasti na pobytových akcích různého typu (lyžařský výcvik, ozdravný pobyt apod.).