Náš tým

"V přátelské či rodinné atmosféře bychom vám náš kolektiv představili spíše takto:"

O vaše děti s láskou pečuje 6 paní učitelek - Hanka, Gabča H., Danka, Gabča F., Pavla a Míša. Všechny máme odborné pedagogické vzdělání a pro všechny je naše práce i koníčkem. Z celého srdce se snažíme vytvářet podnětné, rozvíjející a přátelské prostředí pro zvídavé, hravé a spokojené děti.

Velkou posilou paní učitelek jsou asistentky pedagoga - Alenka a Evička, které nám pomáhají s péčí o děti se speciálními vzdělávacími potřebami.
 
Společně se pro každého našeho mravenečka, včeličku a sovičku snažíme vykouzlit
 pocit jistoty, sebedůvěry, bezpečí  pohodu a přátelskou atmosféru  odvahu říct svůj názor či přání  pomoc při řešení problému, jak dojít k dohodě, kompromisu  pochopení vzájemné tolerance, ohleduplnosti  povědomí hranic, lidských hodnot  cestu k přátelství, spolupráci  větší samostatnost  vztah k přírodě, ke svému zdraví 
 
O čisté a útulné prostředí se nám starají paní uklízečky Romča a Vendy, pan školník Miloš zajišťuje drobné opravy a údržbu, a díky nim se tak všichni cítíme dobře a v bezpečí.
 
K úplné spokojenosti už chybí jen plná bříška, o která se vždy včas postarají paní Jaruška a Vendy, pomocné kuchařky.
 
Náš tým by nebyl kompletní bez paní účetní Majky, která hlídá a počítá korunky, abychom mohli zrealizovat všechny naše plány.
 
...a všichni dohromady táhneme za jeden provaz a víme, že
 
„Velké věci se dělají řadou malých věcí, které se spojily.“ (Vincent Van Gogh)