O nás

Od 1. 1. 2003 se MŠ ve Valašské Polance stala příspěvkovou organizací s názvem: Mateřská škola Valašská Polanka, okres Vsetín.
 
V současné době se naše dvoutřídní MŠ s celodenním provozem nachází v 1. poschodí v nově zrekonstruovaných prostorách nad jídelnou ZŠ. Původní budova byla v nevyhovujícím stavu a ve spolupráci se zřizovatelem bylo rozhodnuto o nutnosti vybudování takové MŠ, která by odpovídala požadavkům, předpisům a trendům současného předškolního vzdělávání.
 
S účinností od 1 9. 2018 je nejvyšší povolený počet dětí v mateřské škole stanoven na 56 dětí.
 
Od 3. 9. 2018 byla uvedena do provozu současná dvoutřídní MŠ s veškerým zázemím pro děti i personál. Každá třída, která se naplňuje do počtu 24 dětí, má svoji hernu, lehárnu, šatnu a umývárnu. Třídy a lehárny jsou prostorné, jsou vybaveny novým nábytkem, lehátky pro odpolední odpočinek a vše odpovídá hygienickým předpisům a potřebám dětí. Strava je dovážena ze ZŠ, která se nachází v přízemí budovy a podávána je dětem z výdejny MŠ v jednotlivých třídách. MŠ je vybavena schodišťovou plošinou pro přepravu těžkých břemen a stravy na výdejním vozíku, ale též umožňuje imobilním osobám přístup do 1. patra.
 
Provoz mateřské školy je od 6:30 hodin do 15:45 hodin.
 
MŠ nemá k dispozici vlastní zahradu, ale může využívat dětské hřiště u bývalé MŠ. Vzhledem k poloze budovy je velkou výhodou možnost trávit pobyt venku v blízkém okolí lesa a věnovat se aktivitám v přírodě. MŠ ve Valašské Polance splňuje veškeré požadavky na vysokou úroveň vzdělávání a výchovy našich nejmenších.

Adresa

Mateřská škola Valašská Polanka, okres Vsetín
Valašská Polanka 366
756 11 Valašská Polanka

IČO: 70991014

Právní forma: Příspěvková organizace

Mobil: 737 894 242
e-mail: mspolanka@volny.cz

Provozní doba: 6:30 - 15:45 hod.

Zásady zpracování osobních údajů
Zásady používání souborů cookie

Zřizovatel

Obec Valašská Polanka
Valašská Polanka 270
756 11 Valašská Polanka

Zaměstnanci

  • Ředitelka
  • Učitelky
  • Školní asistent
  • Uklízečka
  • Pomocná kuchařka
  • Účetní
  • Školník

Povinně zveřejňované informace

Povinně zveřejňované informace: zde.