Pobyt v přírodě v Karlovicích - informace pro rodiče přihlášených předškoláků

Vážení rodiče,
vše běží, jak má - pobyt v Hotelu Galik máme rezervovaný, od Vás odsouhlasenou a podepsanou účast, všichni se moc těšíme, jen ještě musíme objednat počasí a být všichni zdraví :-)

Nyní vás, rodiče všech "přihlášených výletníků" prosím o úhradu ceny pobytu nejpozději do úterý 30. 4. 2024 Kč 1840,-- na č. ú. MŠ 5592608003/5500, do zprávy pro příjemce/poznámky uveďte "Jméno Příjmení dítěte a Pobyt Karlovice".

Bohužel, po předchozích zkušenostech si hotel v případě zrušení rezervace vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky:
- 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt,
- 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt,
- 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt,
- 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.
 

Informační pokyny k pobytu, dopravě, režimu, seznamu věcí... budou včas upřesněny zveřejněním na nástěnce v šatně dětí a na webových stránkách.
Předpokládaný odjezd z MŠ je v úterý 18. 6. ráno, linkovým autobusem do Ústí, se svačinkou a troškou pohybu na tamějším hřišti, přestup na spoj do V. Karlovic-Leskové, hotel Razula. Pobyt začínáme obědem. Plánovaný příjezd do MŠ je ve čtvrtek 20. 6. před obědem, opět linkovým autobusem, pobyt končíme snídaní-svačinkou.
Přeprava zavazadel tam i zpět je zajištěna "doprovodným" vozem značky Volkswagen :-)

Po ukončení pobytu proběhne konečné vyúčtování skutečně vynaložených nákladů a přeplatek bude vrácen na b. ú. zákonného zástupce dítěte, z kterého byla platba za pobyt zaslána.